تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - "و سر انجام طرحمون تصویب شده..."

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 
طرح یک فوریتی اصلاح بند ۱۱۱ قانون بودجه سال ۹۰ تصویب شد

۳۵۰۰ دانشجوی تربیت‌معلم بورسیه جذب می‌شوند

کلیات طرح یک فوریتی اصلاح بند ۱۱۱ قانون بودجه سال ۹۰ کل کشور به تصویب نمایندگان رسید.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۲ بهمن) مجلس شورای اسلامی به گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات، نمایندگان کلیات طرح اصلاح بند ۱۱۱ قانون بودجه سال ۹۰ کل کشور را به تصویب رساندند.

براساس طرح اصلاح بند ۱۱۱ قانون بودجه سال ۹۰ کل کشور حدود ۳ هزار و پانصد نفر از دانشجویان تربیت معلم که با هزینه دولت به صورت شبانه روزی تحصیل کرده و آماده خدمت در آموزش و پرورش هستند بدون اصلاح بند ۱۱۱ قانون بودجه امکان جذب شدن را ندارند و در بند ۱۱۱ قانون بودجه سال ۹۰ اولا به جای الزام آموزش و پرورش دولت ملزم شده است که باید اصلاح شود و ثانیاً این که دانشجویان تربیت معلم متعهد خدمت هستند، نیاز به سربازی ندارند اما چون رعایت شرایط قانون استخدام آورده شده و معافیت یا خدمت سربازی جزئی از قانون استخدام است، دانشجویان مذکور با بن بست روبرو شده اند. لذا طرح مذکور جهت طی تشریفات قانونی با قید دو فوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.

لازم به ذکر است که یک فوریت این طرح در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ ۱/۸/۹۰ به تصویب رسیده و جمشید انصاری به عنوان مخالف طرح و حیدری دستنایی به عنوان موافق این طرح صحبت کردند./ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 بهمن 1390 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ