تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - «زمان دقیق شروع به کار، قبل از عید امسال»

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 
سرپرست مجتمع پیامبر اعظم (ص) در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد
جزئیات استخدام 3900 فارغ‌التحصیل تربیت معلم / شروع کار قبل از عید 91

خبرگزاری فارس: سرپرست مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم (ص) با اشاره به جزئیات استخدام 3 هزار و 900 فارغ‌التحصیل مراکز تربیت معلم، گفت: این افراد تا قبل از عید امسال، کار خود را در آموزش و پرورش آغاز می کنند.

اسدالله اسدی گرمارودی، سرپرست مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم (ص) در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به برخی از جزئیات استخدام 3 هزار و 900 دانشجوی مراکز تربیت معلم (خانم‌ها و "پسرانی که مشکل خدمت سربازی ندارند") در دی‌ماه امسال، اظهار داشت: مسائل اداری مربوط به این استخدام‌ها در حال حاضر در اداره کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در دست پیگیری است و پس از تمهید مقدمات و اتمام امور اداری، دانشجویان فارغ‌التحصیل مشمول این طرح با توجه به محل زندگی خود در آموزش و پرورش استان‌ها و متناسب با نیاز مناطق جذب خواهند شد.

وی افزود: پس از اتمام مقدمات اداری مربوط به این کار، جزئیات مراحل استخدام و گزینش این دانشجویان همراه با لیست مربوط به هر استان و اسامی دانشجویان به ادارات کل استان‌ها ابلاغ می‌شود و پس از آن باید برای تشکیل پرونده به استان مربوطه مراجعه کنند.

اسدی گرمارودی در رابطه با وضعیت «استخدام بومی» این گروه از دانشجویان گفت: با توجه به اینکه اکثریت این دانشجویان «خانم» هستند، اولویت بر این است که در محل زندگی خودشان توزیع شوند اما برحسب نیاز اداره کل استان مربوطه در مناطق تابعه استان مشغول به کار می‌شوند.

سرپرست مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم (ص) درباره زمان دقیق شروع به کار این فارغ‌التحصیلان تصریح کرد: بنای کار ما این است که این افراد تا قبل از عید امسال با اتمام مراحل استخدامی مشغول به کار شوند.

وی اضافه کرد: وضعیت استخدام رسمی و پیمانی این فارغ‌التحصیلان نیز مطابق قانون مدیریت خدمات کشوری است و مانند تمام افراد جدیدالاستخدام کار خود را آغاز می‌کنند


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 3 دی 1390 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ