تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - عزتی در تذكر شفاهی به وزیر آموزش وپرورش...

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 

عزتی در تذكر شفاهی:جناب آقای وزیر اگر فرزند شما در بین این اسامی بود، شما اكنون چه موضعی می‌گرفتید؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی عزتی نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در تذكری شفاهی در صحن مجلس اظهار داشت:‌ بر اساس ماده 51 قانون برنامه چهارم و بند 111 قانون بودجه سال 90 وزارت آموزش و پرورش موظف است بخشی از نیروهای مورد نیاز خود را از فارغ‌التحصیلان مراكز تربیت معلم تأمین كند.

وی افزود: با اینكه این فارغ‌التحصیلان به مركز آموزش و پرورش متعهد هستند اما مدتی است كه وزارت آموزش و پرورش از این فارغ‌التحصیلان استخدامی ندارد و این افراد در بلاتكلیفی به سر می‌برند.

این نماینده مجلس ادامه داد: این موضوع درحالی است كه وزیر آموزش و پرورش بخشی از نیروهای مورد نیاز خود را از افراد غیر متخصص تأمین می‌كند.

عزتی همچنین تصریح كرد: ‌اخیراً در آزمون استخدامی آموزش و پرورش این وزارتخانه اسامی تعدادی از شركت‌‌كنندگان در آزمون را به عنوان افراد قبولی اعلام كرد اما پس از 24 ساعت آنها را مردود دانسته‌ است.

وی با طرح سؤالی از وزیر آموزش و پرورش گفت: جناب آقای وزیر اگر فرزند شما در بین این اسامی بود، شما اكنون چه موضعی می‌گرفتید؟

نماینده دهلران در مجلس از هیئت رئیسه و كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواست پیگیری بیشتری در این مسائل داشته باشند.

وی اضافه كرد: البته اینگونه به نظر می‌رسد كه كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قصد ندارد سؤالی از وزیر آموزش و پرورش مطرح كند چرا كه از سال گذشته تاكنون، سؤالی را مطرح كرده‌ام اما این سؤال هنوز در كمیسیون است

ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 شهریور 1390 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ