تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - به زودی دانشجویان تربیت معلم ورودی 88 پس از بررسی مشكلات می توانند معلم شوند.

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 
وزیر آموزش و پرورش ،گفت: به زودی دانشجویان تربیت معلم ورودی 88 پس از بررسی مشكلات می توانند معلم شوند.

حمید رضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران ضمن هشدار به اولیای دانش آموزان افزود: اولیای دانش آموزان در هنگام ثبت نام فرزندانشان در مدارس غیر دولتی ، در صورتیكه با هرگونه افزایش شهریه ها از سوی این مدارس مواجه شدند سریعا به وزارت آموزش و پرورش اطلاع دهند.

 وی در رابطه با افزایش شهریه ها توسط برخی مدارس غیر دولتی افزود: همانطور كه مستحضرید چندی پیش از سوی وزارت آموزش و پرورش ،حداقل و حداكثر شهریه های مدارس غیر دولتی یعنی از 350 هزار تومان تا 600 هزار تومان اعلام شد لذا در صورتی كه بیش از آنچه به آموزش و پرورش به مدارس غیر دولتی مصوب كرده از اولیای دانش آموزان دریافت شود، اولیای دانش آموزان موظفند سریعا این تخلف را به آموزش و پرورش اطلاع دهند.

وی در ادامه تصریح كرد: در صورت هرگونه مشاهده تخلف از سوی مدارس غیر دولتی مبنی بر افزایش شهریه ها بازرسان آموزش و پرورش سریعا به محل اعزام خواهند شد و پس از بررسی متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و ما هم به مراتب از طریق رسانه اطلاع رسانی خواهیم كرد.

وزیر آموزش و پرورش تاكیدكرد: بازرسان وزارت آموزش و پرورش از هم اكنون در حال بررسی شكایاتی مبنی بر مدارسی كه بر خلاف مصوبه وزرات آموزش و پرورش به افزایش شهریه ها مبادرات ورزیده اند، هستند


معلوم نشد منظور وزیر از "به زودی" چیه؟

http://social.yjc.ir/NewsDesc.aspx?newsid=473508:منبعادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 تیر 1390 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ