تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم جذب آموزش و پرورش می شوند

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 
فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم جذب آموزش و پرورش می شوند
خلخال ، اردبیل - نماینده مردم شهرستان های خلخال و كوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم بر اساس مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی جذب وزارت آموزش و پرورش می شوند
نماینده خلخال و كوثر
فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم جذب آموزش و پرورش می شوند
خلخال ، اردبیل - نماینده مردم شهرستان های خلخال و كوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم بر اساس مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی جذب وزارت آموزش و پرورش می شوند.
دكتر بشیر خالقی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس این مصوبه وزارت آموزش و پرورش متعهد به جذب و استخدام فارغ التحصیلان مراكز تربیت معلم در سال جاری شده است.
وی تبدیل آموزشكده های فنی و حرفه ای زیرپوشش آموزش و پرورش به دانشكده فنی و حرفه ای در سال جاری را از مصوبات اخیر مجلس شورای اسلامی ذكر كرد.
وی گفت: با توجه به ساخت ساختمان آموزشكده فنی و حرفه ای خلخال در سال های گذشته و بلاتكلیف بودن آن این مصوبه فرصت خوبی را برای استفاده از این ساختمان به عنوان دانشكده فنی و حرفه ای خلخال پیش آورده است.
وی با پاسداشت مقام معلم و توصیه به آحاد مختلف مردم برای ارج نهادن به مقام والای معلم
بر لزوم الگوگیری از زندگانی استاد شهید مطهری و ارتقای سطح علمی دانش آموزان و ترویج اخلاق نیكو در بین آنها با پرهیز از هرگونه مسایل سیاسی تاكید كرد.
وی از اقدامات وزیر آموزش و پرورش در صدور دستور برای ایجاد مدارس هوشمند در خلخال تجلیل كرد و اظهار داشت: دستور تامین اعتبار 16 میلیارد ریالی برای تخریب و بازسازی چهار مدرسه قدیمی در شهرهای خلخال ، كلور و هشتجین صادر شده و عملیات اجرایی این
پروژه ها به زودی آغاز می شود


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 20 اردیبهشت 1390 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ