تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - تا كی امروز و فردا كردن...

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 

شاید طرح چهارشنبه مطرح بشه.به امید خدا این طرح چهارشنبه تصویب بشه تا بهونه دیگه دست كسی نباشه. 

نام طرح برای كسانی كه می خواهند با نمایندگانشون در مورد طرح صحبت كنن:

طرح اصلاح ماده (17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی- اصلاحی مصوب 1389

امروز هم وزیر آموزش و پرورش مهمان كمیسیون آموزش بوده:

 
دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوال تعدادی از نمایندگان مجلس و مشخص کردن وضعیت استخدام معلمان تربیت معلم در جلسه امروز این کمیسیون حضور می‌یابد.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسات امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات اظهار داشت: جلسه نوبت صبح کمیسیون آموزش و تحقیقات به بحث راهبردهای نقشه جامع علمی کشور، بررسی سند آمایش آموزش عالی و همچنین ادامه رسیدگی به طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد خواهد پرداخت.

نماینده مردم بجنورد، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه نوبت ظهر کمیسیون آموزش و تحقیقات از وزیر آموزش و پرورش دعوت به عمل آمده تا برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان در خصوص وضعیت استخدام معلمان تربیت معلم و موضوعاتی پیرامون آموزش و پرورش دراین کمیسیون حضور یابند.

دبیر دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: پیش از این قرار بود با توجه به طرح پرسش علی ایرانپور نماینده مبارکه از وزیر علوم و تحقیقات، در جلسه روز یکشنبه از ایشان دعوت شود تا در کمیسیون آموزش و تحقیقات حضورپیدا کند که به دلیل انصراف این نماینده از سوال خود، حضور وزیر نیز منتفی شد.

لازم به ذکر است  قرار بود در هفته‌های گذشته وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات حاضر شود ولی به دلیل سفر به تبریز و بازدید ازمناطق زلزله‌زده و همچنین نواختن زنگ شکوفه‌ها در آغاز سال تحصیلی جدید، دیدار با اعضای کمیسیون و پاسخ گویی به سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس به تعویق افتاد، بدین ترتیب بنا است در نوبت ظهر جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات، وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت استخدام معلمان تربیت معلم با تعدادی از نمایندگان به بحث و بررسی بپردازد./ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 3 مهر 1391 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ