تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - دانشجویان ورودی سال 88 مراكز تربیت معلم مشمول امتیازات خاص

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 

سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: طرحی در جلسه روز گذشته(سه شنبه) كمیسیون به تصویب رسید كه در صورت تصویب نهایی آن، وضعیت مربیان پیش‌دبستانی و معلمان خرید خدمت مشخص شده و آموزش و پرورش موظف می‌شود ظرف دوسال آینده این افراد را بر اساس اولویت‌های موجود در قانون به استخدام خود درآورد.

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، خاطرنشان كرد: وزیر آموزش و پرورش با حضور در جلسه روز گذشته كمیسیون، پاسخگوی سوالات نمایندگان پیرامون اصلاح قانون تعیین تكلیف معلمان حق‌التدریسی و مربیان پیش‌دبستانی بود.

به گفته وی، علاوه بر حضور وزیر در جلسه، گزارشی پیرامون جلسه ویژه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش كه با حضور وزیر آموزش و پرورش، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و اعضای كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به مدت دو روز در مشهد مقدس برگزار شد، به اطلاع اعضای كمیسیون رسید.

وی افزود: موضوع دیگری كه در این جلسه بررسی شد اصلاح ماده 17 قانون تعیین تكلیف معلمان حق‌التدریسی بود، همچنین طرحی كه در قالب آن دانشجویان ورودی سال 88 مراكز تربیت معلم مشمول امتیازات خاص سایر فارغ‌التحصیلان مراكز تربیت معلم می‌شوند نیز در كمیسیون به تصویب رسید و در هفته‌های آینده به هیات رئیسه برای مطرح شدن درصحن علنی ارسال خواهد شد.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 شهریور 1391 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ