تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - زهره طبیب‌زاده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس :

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 
....

طبیب‌زاده در خصوص تجمع برخی نیروهای وزارت آموزش و پرورش در مقابل مجلس که نسبت به وضعیت استخدامی خود معترض بودند، اظهار داشت: برخی از این معترضان نیروهای تربیت معلم ورودی سال 88 بودند؛ سال‌های گذشته مبنا بر این بود که فارغ التحصیلان با تعهد خدمت به آموزش و پرورش نیازی به گذراندن دوره خدمت سربازی نداشتند و تدریس این نیروها در مدارس جزو تعهدشان محسوب می‌شد.

وی در ادامه افزود: بر اساس قانون جدید در سال 88، این تعهد خدمت از نیروهای تربیت معلم گرفته نشد و جزو نیروهای آزاد محسوب ‌شدند و به دلیل عدم تعهد خدمت، آموزش و پرورش موظف به استخدام این افراد نبود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص حل مشکل نیروهای تربیت معلم، اظهار داشت: با بررسی‌هایی که در کمیسیون آموزش مجلس صورت گرفت، مقرر شد آن دسته از نیروهای خانم و مردانی که دوره سربازی را گذرانده‌اند به استخدام آموزش و پرورش درآیند.

وی در خصوص نیروهای تربیت معلمی که دوره خدمت سربازی را نگذرانده‌اند، عنوان کرد: این افراد به دلیل اینکه همانند یک معلم آموزش‌های کافی را دیده‌اند مقرر شد با رایزنی‌هایی که با اداره نظام وظیفه انجام می‌شود از طریق سرباز معلم یا تعهد گذراندن سربازی به استخدام آموزش و پرورش درآیندادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 16 مرداد 1391 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ