تبلیغات
"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم" - خبر هایی از كمیسیون آموزش مجلس

"آخرین اخبار مراکز تربیت معلم"
 
عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به حضور دو معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: در جلسه امروز وضعیت مراکز تربیت معلم و مربیان پیش دبستانی بررسی شد.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به جلسه امروز صبح این کمیسیون به خبرنگار پارلمانی شبستان گفت: در جلسه امروز معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش و معاونت پشتیبقانی و امور فنی این وزارتخانه حضور داشتند که وضعیت چهارگروه تحت پوشش این وزارتخانه بررسی شد.

وی اظهار کرد: دو جلسه امروز وضعیت معلمان مراکز تربیت معلم، مربیان پیش دبستانی، مربیان بهداشت و همچنین نیروهای شرکتی این وزارتخانه بررسی شد که به دلیل گستردگی موضوعات قرار شد در جلسات آتی نیز درباره وضعیت این چهار گروه بررسی مسبوطی انجام شود.

وی از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه امروز را نهایی شدن لایحه عضویت ایران در پارکهای علم و فناوری عنوان کرد.

در نشست سه شنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات صورت گرفت:
بررسی وضعیت آموزشیاران٬ مربیان و نیروهای حق‌التدریسی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ با اشاره دستور کار نشست امروز کمیسیون٬ گفت: در این نشست پیرامون بررسی وضعیت نیروهای فارغ تحصیلان تربیت معلم٬ نیروهای پیش دبستانی٬ آموزشیاران نهضت‌سوادآموزی و حق التدریسی‌ها بحث شد. محمود نگهبان‌سلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ درباره دستور کار ( سه‌شنبه ۳ مرداد) نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ توضیح داد: سادات‌نژاد و قربانی به‌عنوان دو نفر ازاعضای وزارت علوم و تحقیقات برای بررسی طرح‌های عودت شده از شورای نگهبان در نشست کمیسیون حاضر شدند.

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: حمایت و تقویت پارک علمی و فناوری کشوراز دیگر دستور کارهای کمیسیون به‌شمار می‌آید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ با بیان اینکه موضوعات پیرامون آموزش و پرورش با حضور دو تن از معاونان وزیر در نشست امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت٬ افزود: در این نشست پیرامون بررسی وضعیت نیروهای فارغ تحصیلان تربیت معلم٬ نیروهای پیش دبستانی٬ آموزشیاران نهضت‌سوادآموزی و حق التدریسی‌ها بحث شد.


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 مرداد 1391 توسط سعید كریمی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ